Strefa kobiet Beauty & Wellness

Z myślą o "piękniejszej" części naszych odbiorców postanowiliśmy stworzyć specjalny azyl. Strefa kobiet zapewnia wszystkim Paniom dyskrecję i komfort. Nasze klientki mogą oddać się w niej treningowi bez skrępowania i pod okiem przeszkolonych trenerów Platinium Fitness.

Maszyny do treningu obwodowego Teca, to idealny sposób na to ,aby poprawić kondycje, wytrzymałość oraz rozciągnięcie. Ćwiczenie na tego typu urządzeniach polega na tym aby przez wybrany czas treningu jaki zaplanowaliśmy na danej wybranej maszynie, zaangażować jak najmocniej partie mięśniowe do których jest przystosowana. Trening obwodowy z maszynami Teca wzbudza wśród naszych klientek zadowolenie, pozytywne zmeczenie i chęć treningu systematycznego podczas zajęć w strefie Kobiet.
Trening obwodowy dobrze jest stosować codziennie na rozgrzewkę oraz jako trening zaplanowany na jednostkę treningową. Pomaga on w ujędrnianiu ciała i wypracowywaniu lepszej definicji mięśni, poprzez dynamiczne i precyzyjnie wykonywane ruchy. Trening obwodowy nie zwiększa siły i wagi u ćwiczących, gdyż ćwiczy się na poziomie 40-50% maksymalnych obciążeń, co wyśmienicie sprzyja w dążeniu do pożądanej sylwetki FIT.

Wygodna platforma masażer Topfit 5000 Bodyline zapewnia mnóstwo miejsca dla Państwa indywidualnych potrzeb masażu. Uchwyty ze stali zapewniają dobrą przyczepność i bezpieczeństwo nawet podczas intensywnego masażu. Przyrząd został dodany do strefy Kobiet, aby uzupełnić w pełni i udoskonalić trening dla najbardziej wymagających klientek. Podczas masażu drgania przenoszone są głęboko do wewnątrz ciała pobudzając mięśnie głębokie, a przede wszystkim działa relaksacyjnie dając moment odprężenia po treningu. Aby poprawić ogólne samopoczucie zalecany jest masaż ciała trwający 5-10 minut dziennie.

FIT VIBE EXEL- wibrotrening

Dla naszych klientek posiadamy również w swojej ofercie Platforme wibracyjną na której trening wykonuje za nas platforma. W trakcie ćwiczeń drgania przenoszą się na wszystkie mięśnie, zmuszając je do bardzo intensywnej pracy, spalając przy tym tkankę tłuszczową.Miesnie angazowane podczas tego rodzaju treningu są to mięsnie głebokie których tradycyjnym treningiem nie jestesmy w stanie zaangazowac. Wibracje wzmacniają ścięgna i stawy, usprawniają krążenie krwi i poprawiają przemianę materii.

Trening i terapia wibracyjna na profesjonalnym urządzeniu to prawdziwy fenomen. Wpływa na zwiększenie elastyczności, giętkości i wytrzymałości więzadeł oraz ścięgien.

TRENING WIBRACYJNY działa w wielu obszarach naszego życia:

wellness, uroda i zdrowie: kształtowanie i ujędrnianie ciała, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, uelastycznienie skóry, regulacja gospodarki hormonalnej, zmniejszenie napięcia nerwowego i redukcja stresu, wzmocnienie tkanki kostnej;
fitness i sport: wzrost siły i wytrzymałości mięśni, poprawa elastyczności więzadeł i ścięgien, poprawa koordynacji ruchu, przyspiesza regenerację po urazach, reguluje metabolizm, poprawia skuteczność rozgrzewki i relaks.
medycyna i rehabilitacja: pozwala przyśpieszyć proces regeneracji organizmu, skrócić czas rekonwalescencji, poprawić siłę i wytrzymałość mięśniową, powoduje wzmocnienie kości, mobilizację stawów, redukcję bólu, oczyszczenie organizmu, regulację gospodarki hormonalnej.

W strefie Kobiet do dyspozycji naszych klientek mamy również stojak z podręcznymi hantlami od 1- 10 kg.

Posiadamy równiez dwa rolleny , z ktorych moga korzystać Panie bez dodatkowej dopłaty.

ROLLEN - masaż limfatyczny

Masaż drenażowy pobudza układ limfatyczny do pracy, co powoduje wzmożone zapotrzebowanie organów na tlen i substancje odżywcze. Zwiększa szybkość usuwania z organizmu produktów rozpadu, toksyn, a także wchłaniania obrzęków.

Masaż ROLLEN działa na:

  • układ krwionośny i limfatyczny (przyspiesza wchłanianie obrzęków, zmniejsza opór krwi w tętnicach i dzięki temu ułatwia pracę serca),
  • skórę (ujędrnia, uelastycznia, rozluźnia blizny, powoduje mechaniczne rozbicie tkanki tłuszczowej),
  • układ krążenia (pomaga w wydalaniu szkodliwych produktów przemiany materii, powoduje lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek),
  • mięśnie (przeciwdziała kontuzjom, zwiększa elastyczność mięśni,przyspiesza regenerację po wysiłku, podwyższa lub obniża napięcie mięśniowe),
  • układ nerwowy (poprawia czucie powierzchniowe i głębokie, usprawnia przewodzenie bodźców nerwowych).

 

Kontakt z nami

ul. Zakopiańska 105 (Borek Fałęcki)
30-418 Kraków
tel. 12-252-05-52
tel. kom. 667-600-615

Pon.-Pt.: 06:30 - 23:00
Sobota: 08:00 - 20:00
Niedziela: 08:00 - 20:00

jak do nas trafić

Magdalena Borek - Manager klubu, tel. 661-773-264, manager.zakopianska@fitnessplatinium.pl

Natalia Piszczek - Manager zarządzający, natalia.piszczek@fitnessplatinium.pl
Katarzyna Kurek - Manager ds. fitness fitness.zakopianska@fitnessplatinium.pl

Biuro FITNESS PLATINIUM®
ul. Lea 116
30-133 Kraków

Sekretariat - tel. 667 60 03 20, sekretariat@fitnessplatinium.pl
Karolina Kaniak - Manager ds. marketingu, tel. 661 773 229, marketing@fitnessplatinium.pl
Agnieszka Kęsek - PR Manager, tel. 667 600 626, pr@fitnessplatinium.pl

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.